preskoči na sadržaj
 

Alagić Dorijana

spremačica

Andačić Katja

nastavnica talijanskog jezika

Babić Franko

domar

Berljavac Kazimir

vjeroučitelj

Bilić-Jurković Ester

nastavnica strukovnih predmeta

Bojanić Marina

nastavnica njemačkog jezika

Bosak Marina

nastavnica strukovnih predmeta

Božac Bulešić Danijela

nastavnica hrvatskog jezika

Brajković Vedrana

nastavnica engleskog jezika

Butković Dario

nastavnik strukovnih predmeta

Buždon Lana

nastavnica politike i gospodarstva i strukovnih predmeta

Ciceran Igor

strukovni učitelj kuharstva

Crnković Ivana

Nastavnica hrvatskog jezika

Černjul Igor

nastavnik strukovnih predmeta

Čikada Morena

nastavnica strukovnih predmeta

Delalle Snježana

nastavnica TZK

Delić Suzana

tajnica

Di Giusto Dinko

nastavnik strukovnih predmeta

Draguzet Svetlana

nastavnica matematike

Drndalovski Djordje

domar

Dubroja Nedeljka

nastavnica hrvatskog jezika

Franković Florijano

domar

Franković Vesna

voditeljica računovodstva

Glavičić Astrid

nastavnica strukovnih predmeta

Gugić Jelena

nastavnik engleskog jezika

Gotesman Žuža

stručna suradnica pedagoginja

Hermann Rašeljka

nastavnik strukovnih predmeta

Ivanković Siniša

nastavnik TZK

Ivković Jasna

nastavnica engleskog jezika

Jelić Ivana

nastavnica strukovnih predmeta

Jerman Mišan Barbara

nastavnica povijesti

Ježik Biljana

nastavnik engleskog jezika

Jukan Esad

vjeroučitelj

Jurcan Jasmina

nastavnica strukovnih predmeta

Kalamujić Fatima

 nastavnik strukovnih predmeta

Kiss Irena

nastavnica strukovnih predmeta

Kolić Marina

nastavnica informatike

Koljić Šefika

spremačica

Komazin Grgo

strukovni učitelj kuharstva

Kondić Dabo Željka

stručna suradnica knjižničarka

Kupus Snježana

nastavnica hrvatskog jezika

Lazić Jasna

stručna suradnica psihologinja

Liščuk Milka

nastavnica etike i stručnih predmeta

Marin Pekica

nastavnik etike

Marković Željka

nastavnica etike

Matijević Gabrijela

nastavnica hrvatskog jezika

Mikulić Ana

nastavnica strukovnih predmeta

Miličević Ankica

spremačica

Mirković Helena

nastavnica strukovnih predmeta

Nakić-Pavlić Sandra

nastavnica hrvatskog jezika

Oračević Jasminka

nastavnica matematike

Patrun Alenka

nastavnica engleskog jezika

Pavletić Vesna

nastavnica njemačkog jezika

Perić Robert

stukovni učitelj slastičarstva

Petković Orhideja

ravnateljica

Pikot Renata

nastavnica informatike

Piljan Dušanka

administratorica

Popović Jelena

nastavnica TZK

Puškarić Mira

spremačica

Racan Ingrid

stukovni učitelj ugostiteljskog posluživanja

Radetić Vesna

nastavnica strukovnih predmeta

Rajko Dario

nastavnica strukovnih predmeta

Rumora Morena

nastavnica hrvatskog jezika

Siljan Sandi

stukovni učitelj kuharstva

Sladonja Aleksandar

nastavnik strukovnih predmeta

Sladonja Sloser Mirjana

nastavnica povijesti

Sošić Matej

nastavnik matematike

Stanišić Slobodanka

nastavnica geografije

Stojanović Biserka

spremačica

Šćepanović Rozana

administratorica

Šebešćen Marina

nastavnica francuskog jezika

Tićak Fay

nastavnica engleskog jezika

Velkavrh Irena

nastavnica talijanskog jezika

Zović Roberto

stukovni učitelj kuharstva

 

 



 


Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Tražilica






preskoči na navigaciju