preskoči na sadržaj
 

Razrednici  i zamjenici razrednika te vrijeme održavanja informacija za roditelje

 

 

RAZREDNIK

ZAMJENA RAZREDNIKA

INFORMACIJE

ZA RODITELJE

Ia

MARINA ŠEBEŠĆEN

Morena Rumora

Prvi četvrtak u mjesecu u 16,30

Ponedjeljkom u 11,35

Ib

IRENA VELKAVRH

Vedrana Brajković

Utorkom u 10 sati

Četvrtkom u 17 sati

Ic

ALENKA PATRUN

Dario Rajko

Utorkom u 11,30

Popodne po dogovoru

Id

LANA BUŽDON

Katja Andačić

Srijedom 9-9,30

Prvi četvrtak u mjesecu 16-16,30  po dogovoru

Ie

FATIMA KALAMUJIĆ

Astrid Glavičić

Utorkom 11-11,30

Četvrtkom u 17 po dogovoru

If

IVANA JELIĆ

Irena Velkavrh

Četvrtkom u 16 sati i  po dogovoru

Ig

ROBERT PERIĆ

Roberto Zović

Ponedjeljkom 17-17,30

Utorkom 10,30-10,50  na Stoji

I h

ASTRID GLAVIČIĆ

Igor Ciceran

Srijedom 12,30-13,30 na Stoji

Četvrtkom popodne  po dogovoru

IIa

SNJEŽANA KUPUS

Helena Mirković

Četvrtkom u 16 sati

Petkom u 10,15

IIb

VESNA RADETIĆ

Marin Pekica

Ponedjeljkom u 11 sati i popodne  po dogovoru

IIc

INGRID RACAN

Sandra Nakić

Četvrtkom u 16 sati

Ponedjeljkom i srijedom u 10,30 na Stoji

IId

JELENA POPOVIĆ

Morena Rumora

Četvrtkom 12-14 sati na Stoji

i  po dogovoru

IIe

ANA MIKULIĆ

Ivana Crnković

Četvrtkom u 16 sati

Srijedom u 10,25 i  po dogovoru

IIf

IGOR LAKI

Fay Tićak

Ponedjeljkom u 15 sati na Stoji

i  po dogovoru

IIg

GABRIJELA MATIJEVIĆ

Marina Kolić

Četvrtkom u 17 sati na Stoji

IIh

ROBERTO ZOVIĆ

Ivana Jelić

Petkom  10-11 sati na Stoji

Srijedom 16,30-17 sati na Stoji

IIIa

HELENA MIRKOVIĆ

Marina Šebešćen

Srijedom u 11,35 sati

Četvrtkom u 16 sati

IIIb

KATJA ANDAČIĆ

Vesna Pavletić

Utorkom u 11,30 sati

Četvrtkom u 16 sati

IIIc

SANDI SILJAN

Lana Buždon

Ponedjeljkom12-14 sati

Petkom 14-16 sati

IIId

IVANA CRNKOVIĆ

Irena Velkavrh

Ponedjeljkom u 9,40 sati

Četvrtkom u

IIIf

SANDRA NAKIĆ

Ingrid Racan

Utorkom u 11,30

Četvrtkom u 17 sati

IIIg

FAY TIĆAK

Igor Laki

Srijedom u 10,25 i po dogovoru

IIIeh

ESTER BILIĆ JURKOVIĆ

Marina Bosak

Četvrtkom  u 15,30

IVa

MARIN PEKICA

Jasna Ivković

Prema rasporedu  po dogovoru i

prvi i treći četvrtak u mjesecu

 

IVb

BARBARA JERMAN MIŠAN

Gabrijela Matijević

Ponedjeljkom u 11 sati

Prvi četvrtak u mjesecu u 16 sati

IVc

MORENA RUMORA

Jasna Ivković

Prema rasporedu

Prvi četvrtak u mjesecu u 17 sati

IVd

DARIO RAJKO

Marin Pekica

Ponedjeljkom u 10,30 sati

Četvrtkom u 16 sati  po dogovoru

 

 



 


Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Tražilica






preskoči na navigaciju