« Svibanj 2024 »

OBJAVA REZULTATA IZABRANIH DJELATNIKA ZA AKTIVNOST JOB SHADOWING U PORTUGALU

Na natječaj za izbor djelatnika za aktivnost Job shadowing u Portugalu prijavilo se 5 djelatnika škole čije zaporke su navedene u Odluci. Budući da nije bilo 6 ili više prijavljenih kandidata, privremena lista izabranih djelatnika smatra se konačnom.

Čestitamo svim izabranim djelatnicima i veselimo se budućim aktivnostima!

Odluka Job shadowing

KONAČAN POPIS  SUDIONIKA U ERASMUS+ PROJEKTU S.T.E.P.

U nastavku priložene odluke o odabiru sudionika - učenika i nastavnika u pratnji za E+ projekt S.T.E.P. u Portugalu.

Čestitamo svim sudionicima i radujemo se budućim aktivnostima!
Parabéns a todos!

Odluka-odabir učenika
Odluka-odabir nastavnika u pratnji​

NATJEČAJ ZA MOBILNOST NASTAVNIKA(JOB SHADOWING)-PORTUGAL

Natječaj za odabir nastavnog osoblja-Portugal​

PRIJAVNICA ERASMUS- Job shadowing - Portugal

POZIVI ZA RAZGOVORE

Poziv za razgovor-učenici

Poziv za razgovor-nastavnici

NATJEČAJ ZA MOBILNOST UČENIKA I NASTAVNIKA U PRATNJI (BARCELOS-PORTUGAL)

Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu raspisuje natječaj za mobilnost učenika te za mobilnost nastavnika u pratnji u Portugal.

Nastavnicima je projekt predstavljen na Nastavničkom vijeću 16. svibnja 2024.  Članovi projektnog tima su u razdoblju od 20. svibnja do 4. lipnja 2024. predstavili projekt S.T.E.P. i  učenicima zanimanja Komercijalist 1.d, 2.d i 3.d i učenicima zanimanja prodavač 1.e, 2.e i 3.e.

Pažljivo pročitati uvjete natječaja i predviđene rokove. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Natječaj za odabir nastavnog osoblja u pratnji za mobilnost učenika u Erasmus+projektu S.T.E.P.

Natječaj za odabir učenika sudionika u Erasmus+ projektu S.T.E.P.​

PRIJAVNICA ERASMUS- nastavnici u pratnji

PRIJAVNICA ERASMUS- učenici​

PREDSTAVLJANJE ODOBRENOG ERASMUS+ S.T.E.P. PROJEKTA

O projektu

Na Nastavničkom vijeću 16. svibnja 2024. projektni tim i ravnateljica predstavili su odobren Erasmus+projekt „S.T.E.P.“ (Skills Training for Enhanced Proficiency) koji obuhvaća mobilnosti učenika i nastavnog osoblja.

Projekt ima za cilj razvoj strukovnih vještina relevantnih za strukovni odgoj i obrazovanje.

Predviđene su mobilnosti za učenike smjera Komercijalist i Prodavač u Portugal te mobilnosti nastavnog osoblja u Njemačku i Portugal.

Veseli nas što smo jedni od odobrenih projekata te jedva čekamo provedbu istog!