« Prosinac 2023 »

NAŠA ŠKOLA PRIDRUŽENI PARTNER U PROJEKTU [💙] [💚] [💛] [🧡]
"UPOZNAJTE NAŠE PRIČE – PROMOCIJOM ZANIMANJA I STRUČNIM USAVRŠAVANJEM
DO KVALITETNOG KADRA I ODRŽIVOG TURIZMA U JEDINSTVENIM LUKSUZNIM HOTELIMA“
kojeg provodi

POZIV UČENICIMA

Pozivamo učenike i studente da se uključe u projekt „Upoznajte naše priče – promocijom zanimanja i stručnim usavršavanjem do kvalitetnog kadra i održivog turizma u jedinstvenim luksuznim hotelima“ i doznaju informacije iz prve ruke o zanimanjima i mogućnostima razvoja karijere u turizmu.

Projekt provodi Udruga jedinstvenih hrvatskih hotela Stories, a realizira se uz podršku i sufinanciranje Ministarstva turizma i sporta.

Sve zainteresirane molimo da se jave motivacijskim pismom  u školsku knjižnicu do 10. siječnja 2023.

UČENICI SREDNJIH ŠKOLA

Odabiremo 40 učenika srednjih škola koji će dobiti priliku individualnog obilaska hotela najbližeg svom mjestu boravka, upoznati se s različitim odjelima u hotelu, upoznati zaposlenike hotela te dobiti informacije o zanimanjima u hotelskoj industriji te savjete za start karijere. Odabrani učenici imati će i mogućnost sudjelovanja na satu otvorenih vrata na kojem će moći upoznati djelatnike iz različitih hotela članova Udruge, te dobiti savjete o startu karijere u turizmu.

Motivacijsko pismo treba sadržavati:

- Ime i prezime prijavitelja, adresu boravka, e-mail adresu za kontakt

- Ime i adresu srednje škole, razred i smjer koji pohađa

Odgovore na pitanja:

- Što za tebe znači turizam? (Max 200 riječi)

- Koja ti se zanimanja u hotelskoj industriji čine zanimljiva i zašto? (Max 200 riječi)

- Što te posebno zanima u hotelskoj industriji? (Max 200 riječi)

Želimo vam puno uspjeha!